Kompleksowa organizacja ślubów i uroczystości weselnych

Jak działamy

Na ten jedyny dzień w życiu czekasz z niecierpliwością. Musi być najpiękniejszy, wymarzony i idealnie przygotowany. Ślub i wesele powinny być niezapomnianymi i szczęśliwymi chwilami. Warto pomyśleć, czy nie zatrudnić osoby, dla której jest to zawodowe zajęcie. Pewne jest, że mniej czasu poświęcicie na znalezienie NAS niż na samodzielne zorganizowanie tej uroczystości.

Nasze konsultantki są w pełni odpowiedzialne za organizowane przyjęcia. Zaczynając od doradztwa, poprzez wybór usługodawców, aż po dopilnowanie realizacji wszelkich wcześniej ustalonych zadań, aby Para Młoda na ślubie i weselu czuli się jak goście.

Każda oferta jest w pełni dopasowana do indywidualnego klienta. To Młoda Para wskazuje, jakie ma oczekiwania i potrzeby, od Państwa zależy charakter i forma współpracy. Z konsultantkami ustalacie zakres wsparcia, mając na uwadze ilość wolnego czasu oraz budżet.

ETAP I - Kontakt i spotkanie

Aby umówić się na spotkanie, na którym zaprezentujemy Państwu naszą ofertę prosimy o wypełnienie kwestionariusza. My skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia spotkania w terminie i miejscu dogodnym dla Państwa. Pierwsze niezobowiązujące spotkanie trwa przeważnie ok. godziny. Ma ono przede wszystkim na celu wzajemne poznanie się i określenie Państwa potrzeb. Przedstawiamy wstępny projekt uwzględniający budżet Młodej Pary. Posiadamy dokumentację fotograficzną oferowanych usług - naszych współpracowników z branży ślubnej.

 

ETAP II - Podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą

W domowym zaciszu analizujecie Państwo ofertę i decydujecie o naszej dalszej współpracy.

 

ETAP III - Podpisanie umowy

Jeśli zdecydujecie się skorzystać z usług firmy KASTORIA , spotykamy się ponownie by podpisać umowę. Na tym spotkaniu omawiamy również szczegółowo budżet oraz warunki zamówionych usług i przechodzimy do ustalenia zakresu naszej pomocy przy organizacji Państwa ślubu i wesela.

 

ETAP IV - Organizacja

Po podpisaniu umowy, rozpoczynamy prace nad częścią organizacyjną: szukamy miejsca na przyjęcie weselne, wybieramy podwykonawców, itd.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami lub macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty zachęcamy do wypełnienia naszego kwestionariusza, dzięki któremu będziemy mogli przedstawić Państwu konkretną ofertę cenową.