Kompleksowa organizacja ślubów i uroczystości weselnych

Dlaczego my?

Wesele z założenia jest jedno i naprawdę nie warto, aby przyszłym małżonkom , rodzinie i przyjaciołom pozostało w pamięci tylko jako wspomnienie ciężkiej pracy jaką włożyli w jego przygotowanie.

Konsultant ślubny, to specjalista gotowy wykonać zadanie jakie przed nim postawicie. TO ŚLUB I WESELE. Tutaj nie ma powtórek i drugiego razu!

Zaoszczędzony czas i mniej stresu

Zatrudnienie konsultanta ślubnego to doskonały pomysł dla par, które przede wszystkim cenią swój czas. Oferujemy Wam wszystkie informacje z rynku ślubnego w jednym miejscu. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za sprawną organizację oraz przebieg ceremonii ślubu i wesela. Czuwamy nad terminami, płatnościami i przeprowadzamy narzeczonych absolutnie bezstresowo przez cały okres przygotowań. Oszczędzimy Wam wiele nerwów podczas ceremonii zaślubin i wesela.

Profesjonalizm

Jeżeli ktoś zajmuje się czymś profesjonalnie, to jest oczywiste, że zrobi to lepiej i szybciej niż amator. Ogrom prac jakie są do wykonania przed tak ważną uroczystością to może przerażać: ustalenia, niekończące się rozmowy, spotkania z muzykiem, fotografem, wybór zaproszeń.. To wszystko może za Was zrobić profesjonalista. Organizatorem wesela nie może być personel domu weselnego, fotograf, muzyk czy firma cateringowa. Konsultantka ślubna posiada wiedzę o aktualnych trendach, zadba o sprawną organizację przygotowań a następnie współpracę z profesjonalnymi wykonawcami. Zapewni wysoką jakość świadczonych usług i całej oprawy uroczystości. Dzięki temu na długo przed ślubem, w jego trakcie, podczas wesela będziecie wypoczęci i zrelaksowani.

Realizacja najbardziej wyszukanych marzeń i pomysłów

Konsultant ślubny to trafiony wybór dla osób, które poszukują niebanalnych, najbardziej wyszukanych pomysłów na wesele. My zrealizujemy to, co Wam wydaje się nierealne, bo brakuje czasu, możliwości, są przeszkody techniczne...Zapewnimy przy tym niepowtarzalne emocje.

Gwarantujemy

  • Oszczędność kosztów poprzez solidne rabaty. Konsultant ślubny stale współpracując ze sprawdzonym firmami uzyskuje od nich zniżki dla swoich klientów.
  • Indywidualne podejście do każdego klienta z uwzględnieniem jego potrzeb
  • Uczciwość i rzetelność.
  • Odpowiedzialność i wysokie, potwierdzone dyplomem, kompetencje.
  • Zachowanie poufności i profesjonalizm w prowadzonych działaniach.
  • Kulturalną współpracę z klientem w miłej i życzliwej atmosferze.